Tıraşsız Saç Ekimi

Sosyal hayattan mahrum kalmak istemeyen veya konforlu bir iyileşme süreci isteyen hastalarımıza önerimiz Tıraşsız Saç Ekimidir. Hastalarımız sosyal hayattan uzak kalmayarak, yeni saçlarına kavuşabilmektedir ve iyileşme süreleri kısadır.

Saç ekimi işlemi saçı tıraş etmeden de yapılmaktadır. FUE yöntemi ile tıraşsız saç ekimi arasındaki tek fark saçların tıraş edilmemesidir. Tıraşsız saç ekimi işlemi herkes için geçerlidir.

Tıraşsız saç ekimi işleminde iki kulak arasında bulunan bölgede saçlar kısaltılır. Uzun kalan kısımlar bu kısaltılan alanları kapatacaktır. Traşsız saç ekiminde ekilen greft aralığı 500 ila 2000 arasındadır.

Tıraşsız Saç Ekimi Avantajları

Pek çok kişi, başındaki yara izlerinden çekinip saç ekimine soğuk bakmaktadır. Bu yüzden hayallerini ertelemekte veya alternatif yollar izlemektedir. Tıraşsız saç ekimi bu tür sebeplerden geliştirilmiştir.

Normal saç ekiminde saçlar kesildiği için, kişiler saçlarının tamamen uzamasını beklemek zorunda kalıyor, bu nedenle sosyal hayatlarından, işlerinden uzak kalıyorlardı. Tıraşsız saç ekimiyle hem saçınız olmayan veya seyrek olan bölgeye saç ekimi yaptırtacaksınız hem de saçlarınızın kesilmesine gerek kalmayacak.