Gülüş Tasarımı

Estetik diş hekimliği, temelde hastaya en az ama en etkin uygulamalarla, estetik açıdan sorun yaratan dişleri tedavi etme yöntemidir. Günümüzde bireylerin kendilerine olan güvenlerinin artması, kendilerini iyi ve güzel hissetmeleri, sosyal hayatları içinde başarıyı ve mutluluğu beraberinden getiriyor.

Estetik diş hekimliği, temelde hastaya en az ama en etkin uygulamalarla, estetik açıdan sorun yaratan dişleri tedavi etme yöntemidir. Günümüzde bireylerin kendilerine olan güvenlerinin artması, kendilerini iyi ve güzel hissetmeleri, sosyal hayatları içinde başarıyı ve mutluluğu beraberinden getiriyor. Düzgün bir ağız yapısı, tertemiz, eksiksiz dişler, güzel ve çekici bir gülümseme estetik diş hekimliğinin ana yapısını oluşturduğu gibi, bireylerin kusursuz imajları üzerinde de olumlu etkiler yaratıyor.

Estetik kaygıların insanlar üzerinde oluşturduğu memnuniyetsiz ruh halleri, ilk etapta sosyal iletişimi olumsuz etkiliyor. Yüz güzelliğinin en önemli unsurlarından birisi olan ağız ve diş estetiği, modern diş hekimliğinde yeni bir çağın açılmasına, bireylerin sosyal hayatını etkileyen diş sorunlarına estetik açıdan bakılmasına neden olmuştur. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek isteyen insanlara kısa sürede, acısız ve son derece etkili yöntemler sunan estetik diş hekimliği, işte bu sebeple bir sanat halini almıştır.

Dişlerin fonksiyonlarını kaybetmeden, uzun süre en üst performansta var olmalarını ve buna en ek olarak hastaya estetik bir görüntü vermesini amaçlamaktadır. Diş hekiminin profesyonel öngörüleri ve hastanın istekleri göz önünde bulundurularak, tedavi planı oluşturulur. İsteğe bağlı olarak estetik açıdan sorunlu bulduğu dişleri için kliniğimizi ziyaret eden hastalarımızın büyük bir çoğunluğuna, kapsamlı tedavi protokollerine gerek duymadan, çok basit işlemlerle, etkili estetik dokunuşlar yapmaktayız.